Контроль ваги в потоці упаковки моркви

Є готове виробництво фасування моркви в прозору упаковку. Необхідно автоматизувати процес контролю ваги кожної упаковки з подальшою можливістю встановлення у виробничу лінію етикетувального обладнання для маркування кожної упаковки.
- контролювати вагу кожної упаковки автоматично;
- працювати в потоці;
- можливість додатково розширити виробничу лінію для етикетування.
Чеквеєр серії С від Nemesis найкраще рішення для даної задачі. /p>
Вибір на користь обладнання компанії Nemesis був зроблений з урахуванням пункту з технічного завдання про можливість розширення або доповнення виробничої лінії обладнанням з етикетування. Від компанії Nemesis є хороші метал-детектори та етикетувальники, які можуть бути легко вбудовані в таку виробничу лінію та збільшать її ефективність.
Як доповнення до рішення, замовник має можливість задавати необхідні параметри через дисплей для контролю ваги, а також може переглянути статистику щодо упаковок продукції, що цікавить його.
- автоматизовано динамічне зважування, без участі оператора в самому зважуванні;
- створена можливість розширення виробничої лінії не тільки обладнанням з етикетування, а й обладнанням динамічного зважування, щоб збільшити продуктивність;
- збір статистичних даних щодо продукції.
Nemesis

Компанія «Nemesis» була створена у 1976 році в Модені, Італія. З самого заснування компанія проектує, будує та встановлює системи контролю якості з використанням передових технологій: від контрольних ваг до систем вагового маркування та детекторів металу.
Обладнання компанії успішно зарекомендувало себе у різних галузях промисловості та з будь-яким типом продукції: фармацевтика, будівельна хімія, косметика, хлібобулочні вироби, консервація, м'ясо, риба, фрукти та овочі.
Головною перевагою компанії є створення індивідуальних рішень, які розробляються відповідно до розмірів і форми продукції, що переміщується і зважується. Це забезпечує відмінний результат, гарантуючи впровадження обладнання навіть найскладніших виробничих ліній. Обладнання «Nemesis» встановлено майже у 60 країнах світу.




